Jaunumi

KONKURSS aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšanai Eiropas Sporta nedēļā 2021

08 Jūl

Aicinām sporta federācijas, pašvaldības, izglītības iestādes, citas sporta organizācijas un individuāli – sertificētus sporta trenerus – pieteikties projektu konkursam “Fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida popularizēšana Eiropas Sporta nedēļas (ESN) 2021 ietvaros”. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – līdz š.g. 04. augustam.

Konkursa mērķis ir Eiropas Sporta nedēļas ietvaros finansiāli atbalstīt projektus, lai pievērstu sabiedrības uzmanību un uzlabotu zināšanas par veselīgu un fiziski aktīvu dzīvesveidu, popularizējot sportiskas aktivitātes un tādējādi mazinot mazkustīgu dzīvesveidu, plānojot atvērtos treniņus vai sporta aktivitātes, dodot iespēju uzzināt par sportošanas veidiem un izmēģināt tos u. tml.

Pasākuma primārā mērķauditorija ir personas, kuras nenodarbojas ar sportu un fiziskām aktivitātēm un neapmeklē sporta klubus un fitnesa klubus vai dara to neregulāri – visu vecuma grupu cilvēki, ieskaitot bērnus un jauniešus, kā arī seniorus. Aptveramās Eiropas Sporta nedēļas fokusa tēmas: sports izglītības iestādēs, darbavietās un mājās, sports brīvā dabā, sporta klubos un fitnesa centros. 

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT.

Pieteikums – ŠEIT.