Jaunumi

2020. gadā Eiropas Sporta nedēļa – no 23. līdz 30. septembrim

12 Feb

Eiropas Sporta nedēļa 2020. gadā Latvijā un visā Eiropā norisināsies jau sesto gadu un tā notiks no 23. līdz 30. septembrim. Nedēļas mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai rosinātu sportu un fiziskās aktivitātes Eiropā. Tās ietvaros vairāk nekā 40 Eiropas valstī tiks organizēti jauni pasākumi un izmantotas esošās iniciatīvas, kas jau tagad veiksmīgi īstenotas. Eiropas mēroga kampaņa mudina eiropiešus būt aktīviem (#BeActive) ne tikai Sporta nedēļā, bet visu gadu, veicinot sportu izglītības iestādēs, darba vietā, sporta un fitnesa klubos un brīvā dabā!

Pērn Eiropas Sporta nedēļā visā Latvijā notika vairāk nekā 1100 notikumu, pulcējot ap 200 000 dalībnieku. Ikviens ir var organizēt un pieteikt (atzīmēt kartē) www.beactivelatvia.lv sadaļā “pasākumi” savus atvērtos koptreniņus, sacensības un citas sportiskas aktivitātes!

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt sportošanu un fiziskās aktivitātes un vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Nedēļa domāta ikvienam — neatkarīgi no vecuma, izcelsmes vai fiziskās sagatavotības. Pievēršot īpašu uzmanību vietējā līmeņa iniciatīvām, sporta nedēļa iedvesmo eiropiešus regulāri būt aktīviem (#BeActive) un veicina iespēju ikdienā vairāk nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Plašāka informācija sekos vasarā.