Pasākumi

Norises laiks
Notīrīt
Datums
Laiks
līdz
Pasākuma veids
Notīrīt

Pasākuma veids

#BeActive Sporta nakts Sporta aktivitātes darba vietā Sporta aktivitātes izglītības iestādē Sporta aktivitātes sporta klubā Sporta aktivitātes fitnesa klubā Sporta aktivitātes dabā Eiropas Skolu sporta diena Atvērtais treniņš Atvērts draugu Galvenie Cits
Sporta veids
Notīrīt

Sporta veids

b d f h o p r t v
Aerobika Atlētiskā vingrošana Badmintons Basketbols Beisbols Bokss Burāšana Dažādi sporta veidi Fitness Florbols Frisbijs Futbols Gaisa balonu sports Galda teniss Golfs Handbols Kāpšanas sports Kērlings Kikbokss Loka šaušana Nūjošana Orientēšanās Pauerliftings (spēka trīscīņa) Peldēšana Regbijs Riteņbraukšana Riteņbraukšana MTB Rogainings Šautriņu mešana Skrituļslidošana Sporta aerobika Sporta tūrisms Sporta vingrošana Stenda šaušana Tautas bumba Tautas sports (sports visiem) Teniss Vieglatlētika Vingrošana Virves vilkšana Volejbols
Organizators
Notīrīt

Organizators

b d f h j m o p r t v
Irina Tihomirova Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas skolotājas Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde Palsmanes pamatskola Pļavniekkalna sākumskola Ineta Lopenova Vivita Vītiņa Svetlana Puhova Sporta skolotāji Viļānu novada pašvaldības sporta skola Svetlana Lejniece Skolotāja Līga Bajāre skolotāja Līga Bajāre Cēsu novada pašvaldība Iveta Liepiņa Tukuma 2. vidusskola Santa Nākmane Jēkabpils 3. vidusskola skolotāji Zane Neļķe Olga Kuksjonoka Biedrība "Spirit of the Game" I. Cepure Silva Stumpe PPII ''Rotaļkāre'' Anatolijs Kozlovskis Daugavpils pilsētas 20.pirmsskolas izglītības iestāde Daugavpils pilsētas 12. pirmsskolas izglītības iestādes grupa "Jumītis" Latvijas Bērnu un Jauniešu sporta asociācija Lauris Šķēle Dace Grandberga Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" Tehniskās jaunrades nams "Annas 2 Nataļja Kohane Jūlija Sivačova Mārīte Strūģe Normunds Kadiķis Astra Pumpura sporta skolotāja RPD SP; LPF Normunds Kakiķis Jānis Bergs Sergejs Deņisovs Sergejs Iļins Viktors Avsjuks Linda Eizenbārde Ervīns Melngalvis R.Spīķis PIKC "Rēzeknes Tehnikums" Viļakas pamatskola Latvijas Pauerliftinga Federācija Mārupes Sporta Centrs Latvijas Beisbola federācija Latvijas virves vilkšanas federācija sadarbība ar Glūdas pagasta parvaldi Andria Valerts Ieva Kārše Dace Kaļverša Mārīte Jankovska Daiga Gabrūna Evita Eglāja Tatjana Kirilova Ilva Salmiņa Mārīte Pokšāne Jānis Mičulis Ģirts Ločmelis Leoinīds Valdonis Rasa Siliņa Jolanta Dzene Marika Broka - Švarca Andris Krauja Inguna Lībeka Žanna Miezīte Inese Grava Ivars Indruškevičs Silvija Bartuševiča Elita Gusarova Solvita Narnicka Māris Valainis Mārīte Vilcāne Baiba Martinsone Viesturs Dumpis Andris Petrovs Jānis Cīrulis Ivo Solomahins Aivita Ķiploka Aira Kurtiņa Natālija Raudive Dāvis Kalniņš Aivars Māliņš Robets Rozentāls Spodra Austruma Maija Actiņa Dace Valtere Baiba Čākure Artūrs Zaremba Sarmīte Vlodere Antons Geiba Vladimirs Žigajevs Andrejs Andževs Zinta Šestakovska Inese Šaudiņa Līga Rozenšteina Sintija Šleža Anita Celmiņa SIA ''Daugavpils Olimpiskais centrs'' Ināra Ondzule Harolds Kavinskis Raivis Kozlovskis Ineta Krūmiņa Edvīns Krūms Dace Krīvēna-Valdmane Artūrs Dobelis Aivars Grinbergs Arnis Voika Sanita Bula Ēvalds Goba Guntis Strazdiņš Juris Ozoliņš Baiba Lietapure Dace Siliņa Vizma Tiltiņa Līga Kate Trukšāne Gints Stiere Anita Luckāne Andris Kurmis Arnis Rozītis Jānis Kovals Toms Praulītis Staņislavs Stankevičs Arvis Strods Rihards Zalte Alise Matuka Zigmunds Mickus Juris Kožeurovs Linda Karloviča Kārlis Vanags Dace Gaigala Una Blūma Zigrīda Sprukte Karīna Putniņa Solveiga Ziediņa Marina Dambe Kaspars Rolavs Juris Ozols Biedrība "Jāņa Āboliņa sporta klubs" "Dabas resursu aizsardzības biedrība" Krustpils novada pašvaldība Valmiera Fitness Skolēnu parlaments Vecpiebalgas vidusskolas pirmsskola "Mazputniņš" VSK Noskrien Divplākšņi JIC "Kvartāls" sporta skolotāji Jelgavas novada sporta centrs Ilze Ērgle Biedrība "Latvijas Aeroklubs" Ina Dalbiņa Talsu novada Sporta skola Ikšķiles novada pašvaldība Daugavpils 7.pirmsskolas izglītības iestāde Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “Veloronis" Riebiņu novada dome Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola Antra Gulbe Rēzeknes tehnikums Lūznavas pagasta pašpārvalde Siguldas novada pašvaldība Latvijas Florbola savienība KRISTĪNE MUTORE Rīgas Futbola federācija Anda Ansone Jekaterina Meščerjakova CrossFit Urban Tribe Ropažu novada pašvaldības Sporta centrs Jānis Zakarīts, Ingus Zaharāns Jānis Zakarīts sporta skolotāja un skolas parlaments Daugavpils Sporta pārvalde Latvijas Olimpiskā komiteja un Rīgas Dome Ropažu pašvaldība Sporta centrs SPII "Vārpiņa" Irina Kazakeviča Latvijas Handbola federācija Ropažu pašvaldības Sporta centrs POGA sadarbībā Ghetto Games un LSFP Nataļja Gorškova JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI "Sporta servisa centrs" JPPI "Sporta servisa centrs" Jēkabpils novada pašvaldība Roapažu pašvaldības sporta centrs Bīriņa Tenisa Klubs Pašvaldība Novada Tautskola Bauskas novada BJSS Sporta klubs Virsotne Olaines sporta centrs Olaines novada pašvaldība Inese Martinova LSFP Ilona Rītiņa Salacgrīvas novada dome Biedrība PELDĒT DROŠI Aizkraukles novada sporta centrs Aizkraukles novada sporta centrs (baleta studija "Karnevāls") Aizkraukles sporta centrs baleta studija Karnevāls Iecavas novada pašvaldības administrācija, biedrība KSMR fitness Iecavas novada pašvaldības administrācija kopā ar biedrību KSMR fitness Latvijas Orientēšanās federācija fitnesa klubs ''Jautrais apelsīns'' Iecavas novada pašvaldības administrācija Skriveru novada Kultūras centrs Latvijas Peldēšanas federācija Deniss Lopuhovs A.Pāvils Latvijas Sporta federāciju padome un Ghetto Games Salacgrīvas vsk. Talsu novada pašvaldība TNP Talsu novada pašvaldība TNP Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes Saldus Sporta skola SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils” Ūdens piedzīvojumu parks Zintis Liepa Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrs Latvijas Sporta federāciju padome Māmiņu klubs sadarbībā ar LSFP Daugavpils Universitāte Daugavpils pilsētas dome Aina Rubene Ziedonis Lazdiņš Dināra Popa Guna Ģērmane Sarmīte Gobiņa Jelgavas novada Sporta centrs Naukšēnu novada pašvaldība Talsu novada pašvaldība, LSFP Jeļena Vorošilova Krāslavas novada PII "Pīlādzītis" Biedrība "Sporta klubs "Sērene"" JPPI "Športa servisa centrs" Olimpiskais centrs "Limbaži" Kuldīgas novada sporta skola Maija Skrūzmane Orientēšanās klubs "Taka" Kokneses sporta centrs 2 Madara Nikāze Aivita Staņeviča Inese Ozoliņa Inese Ozoliņs Alise Ansone Dace Ozola Vidzemes Olimpiskais Centrs SIA Jēkabpils sporta centrs SK Brīvsolis Riebiņu jauniešu centrs "Pakāpieni" Ainārs Pāvils Ilze Strēle Andžela Lepere Valmieras pilsētas pašvaldība Jānis Višķers, Jānis Razgalis Aizputes novada sporta centrs Lejaskurzeme Riebiņu vsk. Dobeles šaušanas sporta klubs Sporta klubs Tandēms, Dobeles Sporta skola Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Sprīdītis" BJC "Jaunība" Mālpils novada dome Ventspils kērlinga klubs Carnikavas novada dome Mērsraga novads Latvijas Kērlinga asociācija Simona Lazda
Atlasīt pēc
Pievienot pasākumu
Atlasīt pēc:
    Notīrīt