Sporta Forums SportsComm ’20


Norises vieta: Rīga

Norises laiks: 23.09.2020. 09:00 – 16:30


Sporta Forums SportsComm ’20 – sporta mārketings un komunikācija mainīgajos apstākļos

2020. gads mūs visus ir pārsteidzis. Tas licis arī sporta pasaulei uz mirkli apstāties. Tas licis saprast, ka ar šo “new normal” jeb pandēmijas izraisītajām pārmaiņām būs jāsadzīvo vēl ilgi. Tas liek uzdot jautājumus: Kas tālāk? Kā tālāk? Taču katra krīze ir arī iespēja. Lai meklētu attīstības iespējas, Latvijas Sporta federāciju padome Eiropas Sporta nedēļas ietvaros aicina uz ikgadējo Sporta forumu. Šogad forumam izveidota īpaša programma, kas būs veltīta sporta mārketingam un komunikācijai jaunajos, mainīgajos apstākļos, kuros pašlaik dzīvo visa sporta pasaule.

Sporta forumā viesosies profesionāļi, kas vienlaikus ir redzamākie pārstāvji dažādās ar sportu saistītās jomās. Jums būs iespēja uzklausīt mārketinga aģentūru pārstāvjus, kuri ikdienā strādā ar zīmolvedību, ar mārketinga un komunikācijas kampaņām. Ar pieredzi dalīsies sporta dzīves organizatori, kuri ikdienā organizē pasākumus, spēj iedvesmot līdzjutējus un atbalstītājus un ir tiešā saskarē ar sporta organizācijām.

Kā kopīgi virzīties uz nozares attīstību? Kur un kā efektīvi komunicēt? Kā kļūt pievilcīgam mērķauditorijas acīs? Kurp virzās digitālais mārketings, kas svarīgs arī sportam? Piedalies, mācies, diskutē un gūsti idejas, kā šajā laikā organizēt sporta dzīvi, ieinteresēt līdzjutējus un atbalstītājus, kā virzīties uz priekšu!

Būs tiešraide Facebook LIVE Latvijas Sporta federāciju padomes kontā: https://www.facebook.com/lsfp.lv/videos/330665251579496/

Reģistrējies forumam šeit:  https://mailchi.mp/cbc550ea67db/17ljj8x771